Левски се наложи с минималното 1:0 над Ботев (Враца) в контрола, играна на "Vivacom Arena Георги Аспарухов". Единственият гол в мача падна през първата част и бе дело на французина Антони Белмонт, който се разписа със страхотен шут от 30 метра.

"Сините" взеха инициативата още в началните минути. В 11-ата Серджиу Буш можеше да открие резултата, но шутът му от ъгъла на вратарското поле бе спасен от стража на гостите.

Само 6 минути по-късно Левски излезе напред в резултата. Белмонт пое топката в центъра на терена, напредна и след шут от 30 метра я прати във вратата на Ботев (Враца).

До края на полувремето тимът на Делио Роси имаше още няколко добри възможности за гол, които бяха пропилени от Буш, Белмонт, Яблонски и Обертан.

През втората част бяха извършени куп промени в съставите на двата тима и качеството на игра спадна значително. Положенията пред двете врати бяха истинска рядкост и до края на мача резултатът остана непроменен.

ЛЕВСКИ - БОТЕВ (ВРАЦА) 1:0