ЦСКА отново победи, отново впечатли, макар че през първото полувреме срещна доста голяма съпротива от страна на Дунав. През втората част обаче „червените“ напомниха и доказаха защо са номер 1 в първенството до момента.

Успехът на „армейците“ нямаше да е с 3:0, а доста по-убедителен ако не бяха неадекватните съдийски решения. Неотсъдена стопроцентова дузпа и респективно втори жълт картон на Мирослав Будинов. А след почивката незанейно защо отменен гол на Каранга. Но нищо не можеше да спре бразилеца. Малко след това Фернандо вкара дежурното си попадение.

Но въпросът е друг. Докога ЦСКА ще играе срещу 14 човека и дали тази тенденция ще продължи в битките срещу Левски и Лудогоец. Всъщност именно тогава ще разберем дали „червените“ заслужават първото място и титлата. В двата най-големи теста обаче отборът на Стамен Белчев ще има своите шансове, ако играе срещу равен брой футболисти от другата страна на бариерата.