Ювентус срази с 4:0 градския съперник Торино в среща от 6-ия кръг на Серия "А" и продължава да е без грешка от началото на сезона.

Пауло Дибала изведе "бианконерите" напред в резултата в 16-ата минута с удар от границата на наказателното поле. Само 12 по-късно гостите останаха с 10 човека, след като Базели бе изгонен за втори жълт картон.

Пет минути преди края на първото полувреме Пянич удвои с техничен удар от дистанция.

В 57-ата минута Сандро засече с глава центриране от корнер и направи резултата класически. В добавеното време на срещата Дибала реализира втория си гол, останал сам срещу Сиригу.

Ювентус вече има 18 точки на 2-ото място. Лидерът Наполи е със същия актив, но е с по-добра голова разлика. Торино е 6-и с 11.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А"