Кротоне поднесе изненадата в 33-ия кръг на Серия "А", завършвайки наравно (1:1) с Ювентус. Попаденията отбелязаха Алекс Сандро в 17-ата минута и Сими Нванкво в 65-ата минута със страхотна задна ножица. Ювентус запази първото си място с 85 точки, но вече е само на 4 пред преследвача Наполи.

------------------------------------------------------------------

Тимът от Неапол стигна до обрат от 1:2 до 4:2 като домакин срещу Удинезе. Тимът на Маурицио Сари губеше на два пъти, но накрая стигна до важните три точки.

Първо Якуб Янкто даде аванс на "фриуланите" в 31-ата минута, Лоренцо Инсиние изравни в последната минута на първата част, а младият Свамте Ингелсон вкара в 55-ата минута за 2:1 в полза на Удинезе.

Бранителят Раул Албиол изравни в 64-ата минута, а завърналият се в титулярния състав Аркадиуш Милик взриви трибуните в 70-ата минута. Само пет минути по-късно Лоренцо Тонели вкара четвърти гол.

Голямото дерби между Ювентус и Наполи е на 22 април (неделя).

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ "А"