Удинезе и Торино завършиха 1:1 в мача си от четвъртия кръг на италианската Серия „А“. И две попадения в срещата бяха изключително красиви. Аржентинският нападател Родриго де Паул (28) даде преднина на домакините, но малко след почивката френският халф Суалихо Меите (49) получи топката от Роберто Сориано и с техничен удар от границата на наказателното поле изравни, донасяйки точката за „биковете“. След равенството и двата тима имат по 5 точки.

В същото време Дженоа записа втора поредна победа от началото на сезона, след като излъга у дома Болоня с 1:0. В герой за "грифоните“ се превърна голмайсторът Кшищоф Пянтек (69), реализирал единственото попадение с премерен удар от дъгата на наказателното поле. Това е четвърти гол от три срещи за Пянтек през този сезон. Дженоа заема седмо място с 6 точки, но е и с мач по-малко, а Болоня е на 18-а позиция с една точка.

ПРОГРАМА, КЛАСИРАНЕ И РЕЗУЛТАТИ В СЕРИЯ "А"