Португалската звезда Кристиано Роналдо се отчете с гол и асистенция при поредния успех на Ювентус в Серия "А". Той бе с 3:0 и дойде срещу Фрозиноне.

Двубоят започна прекрасно за торинци, които поведоха още в 6-ата минута. Точен бе Пауло Дибала с прекрасен гол от дистанция. Аржентинецът се възползва от асистенция на Роналдо.

В 17-ата минута Юве вече имаше преднина от два гола. Попадението бе дело на Леонардо Бонучи, който вкара отблизо след изпълнение на корнер.

Това бе и всичко по-интересно през първата част на двубоя.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Второто полувреме отново премина под диктовката на домакините, които направиха резултата класически в 63-ата минута. Точен бе Кристиано Роналдо, който засече от движение пас в наказателното поле на гостите - 3:0.

До края на мача "старата госпожа" можеше да отбележи още голове, но страхотни намеси на стража на гостите ги предотвратиха.

По този начин Ювентус увеличава преднината си на върха в Серия "А" на 14 точки, като торинци имат 66 пункта срещу 52 за втория Наполи. Фрозиноне пък е предпоследен с едва 16 пункта след 24 срещи.