Ювентус и Интер завършиха при 0:0 в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А".

Домакините бяха много по-добрият отбор през първата част, в която отправиха 7 удара към вратата на съперника срещу нито един за Интер, а Марио Манджукич на три пъти се размина с гола.

През втората част головите положения бяха много по-малко, а Хуан Куадрадо пропусна да се разпише за домакините от Ювентус в 60-ата минута.

Двубоят завърши без попадения, от което трябва да е по-доволен тимът на Интер, който приключи мача само с един точен удар във вратата на съперника.

Грандът от Милано остава на върха с 40 точки и все още без загуба, но утре може да бъде свален при победа на Наполи срещу Фиорентина. Ювентус пък е трети на две точки зад "синьо-черните".

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А"