Българският национал Андрей Гълъбинов вкара своя първи гол в елита на Италия. Нападателят на Дженоа се разписа във вратата на Ювентус при домакинската загуба с 2:4.

Генуезците дръпна с два гола още до 7-ата минута, но впоследствие класата на шампионите си каза думата и те стигнаха до пълен обрат и успех.

Още преди да е изтекла една минута Миралем Пянич опита да изчисти топката пред вратата си, но я прати в мрежата за 1:0 в полза на домакините.

В 6-ата минута Ругани събори нападател на Дженоа в наказателното поле на Юве и съдията Лука Банти посочи бялата точка. Зад топката застана Гълъбинов и направи безпомощен Буфон за 2:0.

Пауло Дибала намали в 14-ата минута, а в последните секунди на първото полувреме Ювентус изравни от дузпа, която бе реализирана от Дибала.

Гълъбинов бе близо до втори гол с глава в 32-ата минута, но топката мина покрай гредата на Буфон.

Хуан Куадрадо донесе пълния обрат за Ювентус в 62-ата минута, а 10 по-късно българският национал бе сменен.

В добавеното време на срещата Дибала оформи своя хеттрик, след като получи добър пас от Игуаин.

Дженоа е с 1 точка след първите два кръга, докато Юве записа втора победа и е на върха.