Българският национал Ивайло Чочев игра като резерва за Палермо при домакинската загуба от аутсайдера Фоджа с 1:2 в среща от 25-ия кръг на италианската Серия „Б”.

И трите попадения бяха реализирани през втората част. Македонецът Илия Несторовски (65-дузпа) изведе домакините напред в резултата. В 69-ата минута сицилианците останаха в намален състав след директен червен картон на бразилеца Коронадо, а в 74-ата минута Чочев влезе в игра на мястото на Морео.

Матийо Дюамел (78) и Оливер Крагъл (84) вкараха головете за гостите след асистенции на Мацео и Скалия за пълния обрат.

След втората си поредна загуба Палермо е трети с 43 точки и изостава на 3 от лидерите Емполи и Фрозиноне. Фоджа записа трета поредна победа и е на 13-а позиция с 31 точки.