Играй БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

Един от големите таланти на родния футбол - защитникът Петко Христов, блесна с два гола за Фиорентина. 19-годишният централен бранител, който Славия продаде на клуба от Серия "А" миналото лято, се представи много силно в контролата срещу Реал Виченца. "Виолетовите" спечелиха с категоричното 11:0 и обраха овациите на феновете си.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Христов вкара и двете си попадения с глава - първо за 2:0 в 22-ата, след което и в края за 11:0. Българинът беше на терена цял мач.

Треньорът Стефано Пиоли заложи в тази контрола на голяма част от младите си футболисти, които се възползваха от получения шанс.

Младежкият ни национал Петко Христов се представя много добре в подготовката. Преди няколко дни юношата на Славия игра 30 минути при победата на титулярите с 2:1 над Верона.