Карло Анчелоти стартира с убедителното 4:0 начело на Наполи. "Небесносините" победиха новака в трета дивизия Гозано в първата си контрола това лято. Двубоят се игра в тренировъчния лагер на неаполитанците в Димаро.

Новото попълнение на Наполи Фабиан Руис Пеня вкара изключително красив гол в дебюта си. Купеният от Бетис за 30 милиона евро полузащитник обра овации с изявите си, като беше най-добър преди почивката.

След направените смени през второто полувреме паднаха още три гола във вратата на Гозано. Младият Алберто Граси, който игра под наем в СПАЛ през миналия сезон, удвои в 60-ата минута, засичайки центриране на Адам Унас. Друго от новите попълнения - Симоне Верди, също се разписа в своя дебют, като беше точен в 71-ата минута. Бившият играч на Болоня  беше точен от дузпа за нарушение срещу Амаду Диавара.

Унас оформи крайното 4:0 в 79-ата минута.