Реал (Мадрид) записа второ поредно равенство в Примера. Тимът на Зинедин Зидан не успя да победи на своя стадион Леванте и срещата завърши при резултат 1:1.  Иви отрки за гостите, а Лукас Васкес бе точен за столичани.

Зидан пусна експериментален състав, като остави извън групата Модрич и Кейлор Навас, а Роналдо и Варан не бяха на линия. Сред титулярите отсъстваха Каземиро, Иско и Гарет Бейл.

Осен резултата, френският треньор получи и други лоши новини – Марсело бе изгонен в края на срещата, а Карим Бензема получи контузия и бе заменен принудително още през първото полувреме.

Гостите излязоха напред в резултата в 12-ата минута, когато Иви бе най-съобразителен, измъкна топката от защитник на Реал и успя да я прати във вратата.

Реал изпусна няколко положения преди да стгне до изравняването. То дойде в 36-ата минута, когато Лукас Васкес получи топката на далечната греда и от 2-3 метра лесно вкара за 1:1.

До края на мача Реал натискаше, а Гарет Бейл отново си навлече гнева на феновете с няколко непростими пропуска. В псоледните секунди удар на Кроос пък срещна гредата.

Така след 3 изиграни мача Реал има 5 точки и заема четвъртото място. Толкова има и Леванте.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!

Real Madrid vs Levante 1-1 All Goals... by fhdlive