Дори и в радостта си човек може да се нарани. Това научи по трудния начин треньор от Примера дивисион. Става дума за Марселино Гарсия Торал, който получи контузия от радост при победата на Валенсия с 3:2 като гост на Реал Сосиедад в мач от 6 кръг на испанския футболен елит.

52-годишният специалист започна да подскача при победния гол на Симоне Дзадза в 85-ата минута и изведнъж се хвана за задната част на лявото бедро. След това той седна на пейката и оттам догледа мача. Предполага се, че Марселино Гарсия Торал е получил поне разтежение на задколянното сухожилие.

„Ако травми получавам само аз, това няма да бъде проблем. Въпреки че трябваше да съм много по-внимателен“, коментира треньорът на Валенсия след последния съдийски сигнал.