Катрин Тасева излезе победител от голямото приятелство с Невяна Владинова. Двете неразделни национални състезателки по художествена гимнастика се изправиха една срещу друга в държавното отборно първенство. То се проведе в малката зала „Арена Армеец” при сериозен зрителски интреес.

Първият отбор на клуб Левски Илиана в състав Катрин Тасева, Ерика Зафирова и Алена Лобачева спечели титлата при жените. Успехът бе логичен с оглед присъствието на Катя и Ерика. На второ място със сребърните медали остана клуб Левски в състав Невяна Владинова, Александра Митрович и Емилия Радичева. Бронзовите медали завоюваха представителките на новия клуб Авангард (София) с президент Николай Боев. За него се състезаваха Петя Борисова, Мария Толева и Мария Марева.

Отборът на Чар ДКС (Варна) в състав Елизабет Йовчева, Анна Келман и Звезда Игнатова е безапелационният победител и шампион при девойките старша възраст. Варненки събраха сбор от 102.45 точки. Сребърните медали спечели Левски Триадица в състав Йоанна Ангелова, Вая Драганова и Ивет Минковска със сбор от 90.80 точки. Бронзовите медали завоюва Академик в състав Елена Георгиева, Миряна Чолакова и Сияна Табакова със сбор от 90.30 точки.

При юношите младша възраст шампиони станваха Олимпия (Бургас) в състав Ева Брезалиева, Виктория Сахатчиева и Кристина Кърчева. Сребърните медали заслужиха състезателките на Академик(София) Адриана Миронова, Анелия Войцехович, Кристияна Дойчева и Яна Стайкова, а бронзовото отличие завоюва първият отбор на Левски Триадица (София) в състав Адриана Ангелова, Виктория Георгиева и Мила Янакиева.