Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Вердер изпусна трите точки у дома и завърши 1:1 с Нюрнберг в среща от третия кръг на германската Бундеслига.

Герой за гостите бе бившата звезда на Лудогорец Върджил Мисиджан (90+2), който дебютира за франките, влизайки като резерва в 61-ата минута на мястото на Метеус Перейра, и вкара изравнителния гол в добавеното време. Преди това Максимилиан Егещайн (26) след асистенция на Дейви Клаасен бе дал преднина на домакините от Бремен, които доминираха през целия мач и имаха по-голямо владеене на топката. В 59-ата минута гостите стигнаха до гол, но той бе отменен заради засада. В крайна сметка обаче Мисиджан им донесе точката.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

След петото си поредно домакинско равенство за първенство, включително от миналия сезон Вердер има 5 точки на седмата позиция във временното класиране. Новакът Нюрнберг спечели втора точка за сезона и остава на 14-о място в подреждането.