Официалният треньор на Дунав (Русе) Пламен Донев даде своето мнение след края на мача, който неговите момчета загубиха от Левски с 0:3.

"През първото полувреме не се получиха нещата със схема 3-5-2. Второто в 4-4-2 по-добре стояхме на терена. Играхме зоново в някои ситуации през първото полувреме. След това минахме на лично покритие. Заслужена победа на съперника. Много концентрирани влязоха Левски. В четвъртък трябва на всяка цена да спечелим. Ботев (Враца) бяха в криза, бяха зад нас, направиха три победи и вече мечтаят за шесто място. Мисля, че ние не отстъпваме на Враца. Трябва да се вземат нови футболисти. Групата ни е малка и без класни играчи няма как да се получат нещата. За да се направи един отбор трябва да се вземат нови хора", каза Донев.