Бъфало Сейбърс – МОНРЕАЛ КАНЕЙДИЪНС 0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
* Анти Ниеми направи 35 спасявания за първи си мач без допуснат гол от 27 месеца. Артури Лехтонен, Пол Байрън и Брендън Галахър (на празна врата) вкараха за успеха на Монреал. Линус Улмарк отрази 21 удара към вратата на Бъфало.

Питсбърг Пингуинс – НЮ ДЖЪРСИ ДЕВИЛС 3:4 след прод.
(1:0, 0:3, 2:0, 0:1)
* Тейлър Хол се разписа 27 секунди след началото на продължението и донесе победата на „дяволите“, които водят борба за една от двете уайлд кард за плейофите в Източната Конференция. Хол добави към актива си и две асистенции. Нико Хишиър завърши с едно попадение и едно голово подаване. Блейк Колмън и Уил Бъчър също де разписаха, а Кийт Кинкейд завърши с 40 спасявания. Сидни Кросби, Браян Дюмолен и Фил Кесъл бяха точни за Питсбърг, а Мат Мъри отрази 30 удара.

СЕЙНТ ЛУИС БЛУС – Ванкувър Канъкс 4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
* Патрик Берглунд вкара два пъти за четвъртата поредна победа на Сейнт Луис. Владимир Тарасенко и Дмитрий Яшкин също се разписаха за „блусарите“, а Джейк Алън направи 19 спасявания. Сам Гание беше точен за Ванкувър, а Андерс Нилсон отрази 21 удара. За Канъкс това беше осма загуба в последните девет мача.

УИНИПЕГ ДЖЕТС – Анахайм Дъкс 3:2 след прод.
(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
* Кайл Конър беше точен 3:16 минути след началото на продължението за четвъртата поредна победа на Уинипег. Марк Шайфли и Николай Елерс също се разписаха за Джетс, които за първи път в историята си постигнаха 100 точки в редовния сезон. Това беше втори пореден мач, в който Конър вкарва победния гол в продължението. Конър Хелебък направи 16 спасявания за Уинипег. Ник Ричи и Дерек Грант вкараха за Анахайм, а Джон Гибсън отрази 39 удара.

Далас Старс – БОСТЪН БРУИНС 2:3
(1:0, 1:0, 0:3)
* Давид Пастърняк вкара победния гол за Бостън 12 секунди преди края, а „мечките“ вкараха три попадения през последната третина за успеха след обрат. Пастърняк завърши и с една асистенция. Брад Маршан добави едно попадение и едно голово подаване. Тим Шалер също се разписа за Буирнс, а Туука Раск направи 40 спасявания. Еса Линдел и Джейми Бен вкараха за Далас, а Кари Лехтонен отрази 33 удара.