Чикаго Блекхоукс – ТАМПА БЕЙ ЛАЙТНИНГ 3:6
(1:1, 0:3, 2:2)
* Брейдън Поинт се отличи с гол и две асистенции, а Тампа Бей бомбардира Чикаго с 33 удара през втората третина, когато реализира три попадения. Това е рекорд за НХЛ от сезон 1997/98 насам, когато броят на ударите по време на една част стават официален статистически показател. Никита Кучеров и Виктор Хедман добавиха по едно попадение и една асистенция. Антъни Сирели и Яни Гурд също се разписаха. Раян Калахан добави гол на празна врата 2:05 минути преди края, а Луи Доминик направи 33 спасявания. Новобранецът Александър Фортин, Давид Кампф и Ник Шмалц бяха точни за Чикаго, а Кем Уорд отрази 49 удара към вратата си.

Ню Йорк Рейнджърс – КАЛГАРИ ФЛЕЙМС 1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
* Джони Гудро и Гарнет Хатауей блеснаха с по два гола, а резервният вратар Давид Ритих направи 44 спасявания за победата на Калгари. 26-годишният чешки страж на Флеймс допусна да бъде пробит само от Мика Зибанеджад в началото на третата част, когато нюйоркчани имаха числено предимство. Хенрик Лундквист отрази 22 удара към вратата на Рейнджърс.

Анахайм Дъкс – БЪФАЛО СЕЙБЪРС 2:4
(1:0, 1:2, 0:2)
* Расмус Ристолайнен вкара победния гол за Бъфало в началото на третата част, а „сабите“ наваксаха пасив от два гола за успеха. Кайл Окпосо и Джеф Скинър се разписаха в рамките на 1:28 минути през втората третина, а в края Патрик Берглунд вкара на празна врата. Окпосо добави и асистенция в актива си, а Картър Хътън направи 26 спасявания. Сам Стийл и Кийфър Шърууд бяха точни за Анахайм, а Раян Милър отрази 41 удара.