Юношите на ЦСКА победиха Левски-Раковски с 2:0 в последния си мач от есенния полусезон на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист".

"Армейците" имаха няколко добри възможности за гол през първата част, но не успяха да ги оползотворят и на почивката резултатът беше непроменен. В 44-ата минута Цветомир Цанев удари греда, а секунди по-късно Мартин Сотиров отправи удар с глава, но топката премина на сантиметри над вратата.

В 71-ата минута след шут на Данаил Стойчев топката рикошира във футболист на Левски-Раковски и попадна в мрежата за 1:0. Две минути по-късно Цанев се разписа за "червените", но попадението беше отменено заради засада.

В 78-та минута Александър Бучков вкара феноменален гол след удар от 30 метра и оформи победата с 2:0.

ЦСКА завърши полусезона с  8 победи, 1 равенство и 1 загуба и заема втората позиция в класирането.