ЦСКА разби китайския Дзянсу Сунин с 8:0 в първа контрола, която "червените" изиграха на испанска земя. Треньор на китайския тим е Фабио Капело. С хеттрик за ЦСКА се отличи Кирил Десподов, по един гол добавиха Фернандо Каранга, Роланд Алберг, Радослав Живков, Стойчо Атанасов и Станислав Манолев.

Следващата контрола на "червените" е на 27 януари срещу Динамо (Киев) от 13:00 часа.

ЦСКА изнесе много силно първо полувреме и трите гола бяха най-малкото, което можеха да реализират. В 11-ата минута Кирил Десподов намери по земя Фернандо Каранга, който чукна топката към Роланд Алберг, а той стреля фронтално от десетина метра, но покрай дясната греда. В 17-ата минута ЦСКА откри резултата. Каранга бе фаулиран на границата на наказателното поле, а Десподов с великолепен шут над стената откри резултата – 1:0.

Георги Китанов направи хубаво спасяване в 20-ата минута, парирайки удар на камерунския национал в състава на китайците Муканджо.

В 31-ата минута българският тим бе много близо до второ попадение, но Каранга, който се намираше на два-три метра от вратата на противника, не успя да засече центриране отдясно. В 36-ата минута Фернандо Каранга направи резултата 2:0, след като се възползва от грешка на вратаря на Дзянсу.

В 42-ата минута новото попълнение на ЦСКА Роланд Алберг финтира бранител и направи резултата 3:0.

И след почивката ЦСКА продължи да доминира. В 65-ата минута Кирил Десподов бе съборен в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа за 4:0. Само 180 секунди по-късно Десподов отново бе в прегръдките на съотборниците си и покачи на 5:0, след като засече с глава центриране отдясно.

В последните 5-6 минути ЦСКА набързо наниза нови три попадения. В 84-ата минута влезлият като смяна Радослав Живков покачи на 6:0. Две минути след това десният бек Стойчо Атанасов подхвана атака отдясно, мина почти цялото поле на противника, влезе в наказателното поле и направи 7:0. А крайното 8:0 оформи Станислав Манолев от дузпа в последната минута.

ЦСКА - Дзянсу 8:0
1:0 Кирил Десподов (17), 2:0 Фернандо Каранга (36), 3:0 Роланд Алберг (42), 4:0 Кирил Десподов (65-дузпа), Кирил Десподов (68), 6:0 Радослав Живков (84), 7:0 Стойчо Атанасов (86), 8:0 Станислав Манолев (90-дузпа)

Стартов състав: 12.Георги Китанов (в), 2.Стойчо Атанасов, 5.Николай Бодуров, 4.Божидар Чорбаджийски (к), 18.Александър Георгиев, 15.Кристиян Малинов, 20.Тиаго Родригес, 10.Роланд Алберг, 17.Енрике Рафаел, 19.Кирил Десподов, 9.Фернандо Каранга
Резерви: 1. Слави Петров (в), 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 25. Александър Барт, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 29 Никола Борисов, 16. Раул Лое, 7. Жан Бланко, 24. Божидар Чуканов, 27. Радослав Живков