Юношите на ЦСКА победиха с 3:1 Миньор в Перник в мач от 24-ия кръг на Зоналната група за набор 2001/2002.

"Армейците", водени от Сашо Борисов, откриха резултата чрез Георги Тафраджиев, а в края на първата част домакините изравниха, пише cska.bg.

През второто полувреме Димитър Михайлов и Митко Митков отбелязаха по едно попадение и така ЦСКА победи с 3:1, въпреки че завърши двубоя с човек по-малко. Марио Попов получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Витоша (Бистрица).

Миньор - ЦСКА 1:3
Голмайстори: Георги Тафраджиев, Димитър Михайлов, Митко Митков

Стартов състав: Майкъл Георгиев (в), Димитър Жабов, Марио Гуглин, Марио Николов, Емил Пинджуров, Георги Юруков, Мартин Байов, Митко Митков, Димитър Михайлов, Георги Тафраджиев, Марио Попов
Резерви: Илия Шаламанов (в), Георги Манев, Димитър Казаков, Николай Митов, Михайл Ганев, Цветан Петков, Веселин Борисов
Треньор: Сашо Борисов