Новото попълнение на ЦСКА Евандро има големи шансове да е титуляр за ЦСКА за първи път, откакто бе привлечен в отбора, пише "Тема Спорт". Твърде вероятно е бразилецът да стартира срещу Лудогорец в Разград утре (21:00 часа).

Той се включи силно на почивката в Копенхаген, като раздвижи играта в предни позиции, а реализира и първия си гол за червените след отлична асистенция на Мауридес. Почти сигурно двамата ще оформят тандем срещу Лудогорец още от първата минута. На пейката като жокер пък вероятно ще остане Джеси, а по лявото крило за пореден път ще стартира Тиаго.

Сред стартовите 11 ще се завърне Чорбаджийски, който бе наказан за реванша в Дания. Той ще е титуляр в центъра на защитата до Бодуров, а Перейра ще седне отново на пейката.

Левият бек Жеферсон със сигурност пропуска двубоя в неделя, като евентуално ще е на линия за 6-ия кръг - домакинството срещу Верея на 26 август (неделя) от 21:00 часа. Жоржиньо пък ще е в лазарета поне един месец.

Следете с БЛИЦ: Първа лига - трансфери и подготовка, лято 2018