Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Чавдар (Етрополе) с 6:0 като гост в мач от XXVIII кръг на първенството.

Момчетата на Атанас Борносузов в този мач бяха водени от треньора на ЦСКА U19 Ивайло Станев. На почивката "червените" водеха с 3:0, след като Йоан Борносузов откри резултата, а Павел Жабов се разписа два пъти. През втората част капитанът Валентин Ситнилски беше точен за 4:0, а Жабов отбеляза още два гола, оформяйки разгромната победа за ЦСКА.

В оставащите два кръга до края на сезона "армейците" гостуват на Славия и са домакин на Витоша 13.

Чавдар - ЦСКА 0:6
Голмайстори: Павел Жабов (4), Йоан Борносузов, Валентин Ситнилски

Стартов състав: Константин Касабоков (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Росен Маринов, Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Георги Шаламанов, Александър Георгиев, Кирил Великов, Йоан Борносузов, Павел Жабов

Резерви: Иван Маринов (в), Александър Божков, Валентин Найденов, Иван Нешков, Майкъл Рангелов, Боян Даскалов