Талантите от школата на ЦСКА демонстрираха класа, записвайки убедителни победи, съобщи cska.bg. Юношите до 19 години надвиха Локомотив (Пловдив) с 3:0 в мач от 21-ия кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

"Червените" поведоха в 12-ата минута след гол на Йоан Бауренски. Асен Дончев удвои преднината ни в 40-ата, а две минути преди края Радослав Илиев оформи класическия успех.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец в Разград. Мачът ще се играе в петък (5 април) от 15:30 часа в база "Гнездо на орли".

Съставът на ЦСКА: Борис Груев (в), Джулио Чарлов, Йоан Бауренски, Милен Манчев, Адриан Гиргинов (к), Жулиан Манолов, Христо Панчев, Росен Петров, Андрей Йорданов, Асен Дончев, Борислав Будинов
Резерви: Кристиян Сотиров (в), Дейвид Симеонов, Радослав Илиев, Александър Александров, Александър Иванов, Огнян Николов
Старши треньор: Ивайло Станев и Ивайло Иванов

В друг мач ЦСКА (до 14 години) победи Локомотив (София) с 4:0. Двубоят бе от 18-ия кръг на столичното първенство за набор 2004/05 и се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

И четирите попадения "червените" реализираха през втората част. "Армейците" поведоха след гол на Георги Димитров от дузпа в 54-ата минута. Кристиан Грозданов вкара за 2:0 в 61-ата, четири по-късно Кристиан Георгиев отбеляза трети гол, а в последните секунди Илиан Димитров оформи крайния резултат.

На този отбор на ЦСКА предстои реванш от полуфиналите за Купата на БФС срещу Ботев в Пловдив. Мачът ще се играе на 2 април (вторник) от 14:30 часа във Футболен комплекс "Ботев 1912". "Канарчетата" спечелиха в София с 4:1.

Съставът на ЦСКА: Константин Касабоков (в), Николай Няголов, Наско Цеков, Росен Маринов (к), Иван Нешков, Браян Стефков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Георги Шаламанов, Ясен Спиров, Георги Димитров
Резерви: Кристиян Славив (в), Мартин Стоянов, Калоян Гергинов, Даниел Димитров, Давид Зафиров, Илиан Димитров, Константин Йорданов
Треньори: Антон Димитров