Юношите на ЦСКА победиха Берое с 5:1 в мач от деветия кръг на Елитната група до 17 години. Двубоят се игра в базата в Панчарево.

"Армейците" откриха резултата след гол на Георги Юруков, а Мартин Смоленски се разписа два пъти до края на първото полувреме за 3:0 на почивката, пише cska.bg. През втората част гостите върнаха един гол, Тома Ушагелов беше точен за 4:1, а Смоленски оформи хеттрика си и победата с 5:1, която е седма за ЦСКА от старта на сезона.

В сряда (7 ноември) "aрмейците" гостуват на Етър, а в събота (10 ноември) са домакини на Ботев (Пловдив).

ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Георги Юруков, Християн Петров (к), Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Иван Иванов, Митко Митков, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Марио Николов, Георги Замфиров, Атанас Няголов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев
Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов