Стумска слава (Радомир) шокира ЦСКА, след като съумя да постигне пълен обрат над "червените" на един от терените на "Панчарево". Гостите триумфираха с 3:2 в крайния резултат на контролата.

Срещата започна перфектно за ЦСКА, който поведе още в 6-ата минута след гол от дузпа на Жан Бланко, отсъдена за нарушение срещу Роланд Алберг - 1:0.

В 20-ата минута отново Бланко бе близо до гола, но не съумя да се разпише, след като ударът му мина встрани от лявата греда.

Струмска слава успя да изравни в 35-ата минута, когато Георги Каранейцев успя да вкара, останал сам срещу Георги Китанов - 1:1.

Шокът за "армейците" бе факт в началото на второто полувреме, когато в рамките на 120 секунди (52, 54) Кристиян Тасев отбеляза два гола за гостите - 1:3.

В 67-ата минута Роланд Алберг върна едно от двете попадения пасив, но това не стигна на ЦСКА, който в крайна сметка загуби контролата с 2:3.

Стартовите състави:

ЦСКА: 12. Георги Китанов (в), 23. Александър Дюлгеров, 16. Раул Лое, 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов (к), 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 10. Роланд Алберг, 14. Укра, 7. Хеан Бланко Резерви: 1. Слави Петров (в), 26. Валентин Антов, 21. Милен Манчев, 29. Емануил Личев, 11. Даниел Йорданов, 27. Георги Костов, 6. Адриан Гиргинов, 24. Божидар Чуканов, 17. Енрике Рафаел, 9. Фернандо Каранга
Старши треньор: Стамен Белчев

Струмска слава: 1. Радослав Костадинов (в), 2. Борислав Николов, 6. Димитър Петков, 20. Ангел Маджиров, 5. Мартин Костов, 16. Ивайло Стоянов, 23. Любомир Танев, 7. Кристиян Тасев, 88. Георги Каранейчев, 15. Калоян Евгениев, 11. Александър Аспарухов, Резерви: 12. Карлос Гарсия Рубио, 8. Тодор Зюмбулев, 10. Ерик Иванов, 77. Виктор Мицаков, 14. Окечукво Обаси, 22. Антон Тунгаров, 19. Христо Младенов
Старши треньор: Владимир Димитров