ЦСКА победи Ботев (Враца) с класическото 3:0 в мач от 12-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години, който се игра на помощния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца.

"Армейците" поведоха в 25-та минута след гол на Марк-Емилио Папазов (вдясно на снимката). Талантът, който реши да смени Левски с ЦСКА, отбеляза и второто попадение за "червените" в 55-ата минута. В 75-ата Мартин Смоленски оформи класическия резултат.

В класирането ЦСКА е втори с 28 точки. Лидер с 33 е Ботев (Пловдив), който надви с 1:0 Черно море и постигна 11-ата си победа в 11 мача.

На ЦСКА предстои мач с Дунав (Русе). Срещата ще се играе на базата в Панчарево в неделя (18 ноември) от 14:00 часа.

ЦСКА: Илия Шаламанов, Любомир Митков, Християн Петров (к), Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Иван Иванов, Митко Митков, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Георги Юруков, Марио Николов, Георги Замфиров, Николай Митов, Цветомир Цанев
Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов