Юношите на ЦСКА до 19 години допуснаха първа загуба през сезона. "Армейците" отстъпиха на Пирин (Благоевград) с 0:1 като гост. Двубоят се игра в село Рилци.

В първите минути на мача Валентин Антов стреля с глава, но топката се отби в горната греда и червените не успяха да открият резултата.

Последваха още добри възможности за възпитаниците на Ивайло Станев, но в крайна сметка двата отбора се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

През второто полувреме ЦСКА продължи да атакува и да създава положения пред вратата на Пирин. До гол обаче така и не се стигаше. В последните минути на срещата домакините вкараха за 1:0 и до края резултатът остана непроменен.

Следващият мач на ЦСКА U19 е в неделя (15 октомври) срещу Монтана на базата в Панчарево. Двубоят ще започне в 15:30 часа и ще бъде предаван пряко по ЦСКА ТВ.