Любо Пенев и Стойчо Стоев бяха преди доста години съперници на терена. Тогава двамата носеха съответно фланелките на ЦСКА и Локомотив (София). Балансът е равен – имат по две победи и четири равенства.
Любо обаче е отбелязвал повече голове – разписвал се е четири пъти, а Стойчо само веднъж.
Впоследствие Любослав Пенев прави много по-силна кариера като футболист в чужбина. Той става име в Испания, където блести във Валенсия, Атлетико Мадрид (постига дубъл - шампион и купа), Компостела и Селта.

Тази вечер двамата ще се изправят един срещу друг като треньори. Четвъртфиналът за Купата на България между Лудогорец и ЦСКА в Разград стартира в 18:30 часа.

Локо Сф – ЦСКА 3:3
Стоев е сменен в 59-ата минута, Любо играе цял мач. И двамата вкарват първите голове за отборите си