Сериозна съдийска помощ получи тимът на Царско село в дербито на втора лига с Локомотив (София)  - 1:2.

"Железничарите" останаха с човек по-малко в началото на втората част на двубоя на спортен комплекс "Царско село". Съдията обаче спести подобна санкция за Георги Хашев в 17-ата минута, който не спря да тормози съперниците с груби фаулове, а след това реферът не отсъди и дузпа за Локомотив (София).

Всичко това идва на фона на смешния плач на собственика на Селото Стойне Манолов, който цяла седмица се оплакваше, че реферите ощетяват тима му, но днес се случи точно обратното, съдията Ангел Ангелов подпираше тима му през цялото време.

Такива мачове доказват, че изкуствени проекти като този на Селото нямат място в "А" група и освен, че нямат условия за провеждане на срещите, липса на публика, а и се пораждат съмнения около редовността на резултатите им.

Отборът от Околовръстното шосе не доказа, че има място на най-високото ниво на професионалния футбол, доказателство за което са баталните сцени, които тимът организира в последните минути на срещата с Локомотив.