Верея победи Етър в последна среща от 16-ия кръг на Висшата лига.

Валери Домовчийски откри резултата в 26-ата минута след триково подаване с пета от капитана Георги Андонов. Отново той направи асистенция на Исмаил Иса, който в 76-ата минута усвои, останал сам срещу вратаря на съперника.

Верея вече е в топ 6, изпреварвайки Черно море, а заралии са само на 3 точки зад третия Левски, на който гостуват в следващия кръг.

ВЕРЕЯ - ЕТЪР 2:0
1:0 Валери Домовчийски (​26'), 2:0 Исмаил Иса (76')

По-важното от мача по минути:
1' Начало на мача.
26'  ГООООЛ за Верея. Домовчийски получи топката на границата на наказателното поле след подаване с пета на Андонов и откри резултата.
45' Край на първото полувреме.
46' Начало на втората част.
76'  ГООООЛ за Верея. Исмаил Иса бележи за 2:0, след като бе изведен сам срещу Аргилашки от капитана Андонов.
90' Край на мача.

ВЕРЕЯ: 12.Георги Аргилашки, 24.Хюсеин Сюлеймани, 33.Мирослав Енчев, 5.Илия Мунин, 4.Селим Бен Джемия ( 6.Иво Иванов), 20.Венцислав Бенгюзов, 89.Илиян Йорданов , 17.Валери Домовчийски  ( 29.Исмаил Иса ), 14.Георги Андонов, 8.Осман Балде , 9.Меди Фенуш (26.Селим Керкар)
Резерви: 1.Пламен Колев, 16.Петър Витанов, 15.Костадин Слаев, 77.Милен Танев,

ЕТЪР: 29.Христо Иванов, 14.Веселин Минев, 25.Александър Александров, 88.Йордан Апостолов , 16.Пламен Гълъбов, 22.Никола Колев ( 15.Иван Вълчанов), 8.Румен Руменов, 22.Димо Атанасов, 20.Яни Пехливанов, 89.Самб Бадара, 73.Иван Стоянов ( 23.Ерик Почански)
Резерви: 12.Кирил Акалски, 4.Иван Скерлев, 5.Георги Сърмов, 17.Чавдар Ивайлов, 9.Иван Петков

Стадион: "Трейс Арена"
Главен съдия: Георги Кабаков