Верея и Локомотив Пловдив направиха равенство 1:1 в контрола, която се игра на стадиона в Говедарци. В края на първото полувреме Пламен Крумов центрира отдясно и Дани Кики отблизо откри резултата в полза на Локомотив (Пловдив).

В 63-ата минута Верея изравни. Селим Керкар проби отляво и с безупречен пас намери Милен Танев в наказателното поле. Той изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Локомотив за крайното 1:1.

Съставът на Верея: Пламен Колев, Здравко Илиев, Иво Иванов, Мирослав Енчев, Костадин Слаев, Елиаш Да Силва, Венцислав Бенгюзов, Георги Андонов, Давид Гонсалес, Илиян Йорданов, Валери Домовчийски
(През втората част Илиан Илиев пусна в игра - Георги Аргилашки, Петър Витанов, Селим Керкар, Милен Танев, Мехди Фенуш, Осман Балде, Емре Емин, Ахмет Адемов, Янислав Иванов, Иван Винков и Михаил Димитров.)

Стартов състав на Локомотив Пловдив: Илко Пиргов, Пламен Крумов, Ивайло Марков, Димитър Везалов Бедиме Билджока, Дино Мартинович, Димитър Велковски, Ванчо Траянов, Веселин Марчев, Пауло Серджо, Мартин Камбуров
Състав през второто полувреме: Пиргов, Билджока, Везалов, Николов, Исуф, Бакалов, Османолай, Йевтоски, Кики, Серхио Фолай, Родриго Джуниър

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Първа лига - трансфери и подготовка