Старши треньорът на Септември Димитър Васев коментира мача с Дунав (Русе), загубен с 0:2.

“Загубихме...не е приятно. Получихме наивни голове в началото на двете полувремена, което обърка концепцията ни за водене на мача. Не успяхме да се върнем в мача, защото атаките ни не успяваха, а след червения картон всичко свърши. И двата гола наистина дойдоха след моментни колебания в играта ни, а не от надиграване от страна на Дунав.

Цялото второ полувреме ми хареса, но полученият гол ни пречупи. Имаме опитни футболисти, които не трябва да бъркат по този начин. Иначе съм доволен от старанието като за първи мач. Има шанс Емил Гъргоров да заиграе в Септември, но това вече зависи от договорките му с президента. Щом тренира с нас, значи има шанс. Ще се борим за всяка точка”, каза Васев.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Първа лига - трансфери и подготовка