Дублиращият тим на ЦСКА победи с 3:1 лидера в класирането Локо (Мз). Победата на "червените" можеше да бъде по-изразителна, но вратарят на гостите Георги Георгиев спаси две дузпи изпълнени от Златинов и Бранеков.

"Армейците" откриха след точен удар от бялата точка на Гардар Гунлаугсон в 23-ата минута. Самият той бе фаулиран в наказателното поле.

Той бе съборен отново в 27-ата минута, но Георги Георгиев спаси удара на Владислав Златинов от 11-те метра. В 40-ата минута Локомотив изравни чрез Йордан Стоилов, който бе изведен отлчино от Фаусто.

Веднага след него ЦСКА отново излезе напред в резултата чрез Николай Чипев, който вкара за 2:1 в 41-ата минута.

След  подновяването на играта Романов хвана топката с ръце и получи директен червен картон. ЦСКА пък имаше шанс да отбележи след нова дузпа, но ударът на Бранеков отново бе уловен от стража.

В 73-ата минута Аугустин Барбано, който е на проби в ЦСКА намери Златинов, който изведе Тошев и нападателят оформи крайното 3:1 в полза на "червените"./БЛИЦ

ЦСКА – ЛОКО (М) 3:1
1:0 Гунлаугсон (23-д), 1:1 Стоилов (40), 2:1 Чипев (41), 3:1 Тошев (73)

ЦСКА: Караджов, Ланзаат (46 – Д. Петков), Морац, Бранеков, Събев, Сандански, Чипев (76 - Зехиров), Златинов, Гунлаугсон (46 - Тошев), Удоджи (72 – Ив. Димитров), Тонев (46 - Барбано)

Локо: Г. Георгиев, Филипов, Панов, Трифонов, Галип, Романов, Стоилов, Петаков (57 - Тевиа), Фаусто, Кр. Георгиев, Г. Каранейчев (86 - Калдерон)

Стадион: “Спортна база” Панчарево – 100 зрители
Съдия: Вихрен Манев
Жълти картони: Сандански, Удоджи, Тонев (Ц), Панов (Л)
Червени картони: Сандански (Ц-80), Романов (Л-54)