Юношите на ЦСКА разбиха Кюстендил с 10:0 в мач от последния кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист".

След само 26 секунди игра Данаил Стойчев изведе "червените" напред в резултата с красив гол от 35 метра. В 3-та минута Цветомир Цанев вкара за 2:0. Той отбеляза и третото попадение за ЦСКА. Марк-Емилио Папазов беше точен за 4:0. Мартин Аврамов се разписа два пъти с глава, Цанев оформи хеттрика си, а Стойчев реализира осмия гол за 8:0 на почивката.

В 67-та минута Стойчев вкара девето попадение за червените, а в 74-та Цанев беше точен за 10:0.

Шанс за изява получиха всички момчета от групата за мача, съобщава сайтът на ЦСКА.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Александър Бучков, Мартин Сотиров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветимир Цанев
Резерви: Александър Марковски (в), Димо Славов, Цветомир Йорданов, Иван Болен, Кристиян Георгиев, Александър Христов, Георги Манев
Треньор: Христо Марашлиев