Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

ЦСКА 1948 завърши 0:0 с гостуващия Добруджа в среща от осмия кръг на Втора лига и след третия си пореден мач без успех вече изостава на 8 точки от лидера Царско село, който по същото време разби втория тим на Лудогорец с 4:0.

Дебют с червената фланелка на Националния стадион "Васил Левски" направиха Димитър Буров и Янко Сандански, но и те не успяха да помогнат за спечелване на трите точки. Пристигналият под наем от Славия Буров започна като титуляр, а Сандански влезе в игра след почивката.

Още в 8-ата минута вратарят на домакините Емил Михайлов се контузи и бе заменен принудително от Диян Вълков. „Червените“ бяха по-активни, но нямаха късмет пред противниковата врата, а и гостите имаха своите шансове, но най-чистият от тях пропиля Илия Джамов, който в 56-ата минута излезе сам срещу Вълков и не намери целта. Четири минути преди края на редовните 90 домакините можеха да стигнат до успеха, но централният нападател Петко Петков шутира в гредата.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

След равенството ЦСКА 1948 е на седма позиция с 13 точки и се отдалечи на 8 точки от върха, а в следващия кръг гостува на Пирин (Благоевград). Добруджа е на 11-о място с 11 точки и в следващия кръг приема лидера Царско село.

Головете за успеха на Царско село с 4:0 над тима от Разград реализираха Минчев, който се разписа на два пъти, Йорданов и автогол на Дюлгеров.

Арда надигра у дома с 1:0  гостите от Черноморец (Балчик) и се настани на второто място с 16 точки, а Ботев (Гълъбово) завърши 0:0 с гостите от Локомотив (София) и заема третата позиция в класирането с 14 точки.

Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър) 2:2
Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград)  3:1 (0:0)
22 септември 2018, събота
От 15:00 часа в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)
От 17:00 часа: Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица)