ЦСКА 1948 записа инфарктна победа в първия си домакински мач за сезона във Втора лига. На стадион "Васил Левски" пред около 200 свои привърженици тима на Валентин Илиев надигра с 2:1 Черноморец (Балчик). Томислав Павлов и Светослав Диков се разписаха за ЦСКА 1948, а за Черноморец точен бе Владислав Мирчев.

На метри от стадион "Българска армия", където се подвизава ЦСКА, втородивизионния тим не изигра от най-добрите си мачове, но стигна до успех в последната секунда на добавеното време.

ЦСКА 1948 откри резултата в 43-ата минута, когато Томислав Павлов изстреля силен и много точен удар от дистанция и прати топката в сглобката на вратата за 1:0.

В 82-ата минута обаче домакините бяха поляти със студен душ. Опитният Владислав Мирчев засече с глава центриране и изравни.

Домакините успяха обаче да измъкнат драматично победата в последните секунди на срещата, когато се разписа резервата Светослав Диков.