ЦСКА 1948 спечели гостуването си на Урвич 1960 (Долни Пасарел) с 7:1 в мач от 20 кръг на СРГ-Юг.

Георги Кънчев откри резултата за „червените“ още в 4-ата минута на мача. В 19-ата Кирил Атанасов удвои преднината след центриране от пряк свободен удар. Малко след това Александър Господинов намали на 1:2.

В 34-ата минута Кирил Атансов се разписа за втори път в противниковата врата след страхотен изстрел отдалеч. Малко след него името сред голмайсторите записа и Атанас Кръстев.

Десет минути след началото на втората част най-младият футболист в състава на ЦСКА 1948 Георги Божилов вкара за 5:1. Пет минути по-късно Атанас Кръстев се разписа за втори път. Крайното 7:1 оформи Виктор Теодосиев в 86-ата минута.

Както е известно ЦСКА 1948 е предсрочно шампион на своята група, а до края на сезона му предстоят мачове с Левски-Раковски и Академик (София). В сряда „червените“ се изправят срещу третодивизионния Литекс на полуфинала за Купата на Аматьорската футболна лига.