Локо (Сф) успя да победи с минималното 1:0 Миньор (Пк) при гостуването си на стадион "Осогово" в Кюстендил. Единственото попадение в срещата реализира Виктор Шпишич в 42-ата минута. Съдията Александър Костадинов показа два червени картона - на Иван Бандаловски от Локо (Сф) и Румен Трифонов от Миньор (Пк).
Първото по-сериозно голово положение в срещата дойде в 12-ата минута. Тогава Костадин Хазуров стреля с глава, а вратарят на "железничарите" Игор Бонджулич се размина с топката. За негово щастие обаче Светослав Дяков бе на голлинията и изби топката, предотвратявайки сигурен гол във вратата на Локо (Сф). Футболистите на Драгомир Окука успяха да поведат в резултата в 42-ата минута, когато Иво Иванов изведе Виктор Шпишич, който не сгреши. В 74-ата минута Светослав Дяков центрира в наказателното поле на Миньор, където Ваня Дзаферович засече топката, но я прати в напречната греда, а при добавката Савич стреля в аут. Старши треньорът на Борац (Чачак) Милован Райевац изгледа победата на Локо (Сф) преди първия мач между двата отбора за Купата на УЕФА. /БЛИЦ

МИНЬОР (Пк) - ЛОКО (Сф) 0:1
0:1 Виктор Шпишич (42)

Миньор (Пк): Иванов, Делиминков, Василев, Валмир, Трифонов, Руменов, Динков, Цветков, Станков, К. Хазуров, Господинов

Локо (Сф): Бонджулич, Бандаловски, Марков, Кр. Добрев, Джаферович, Иво Иванов, Св. Дяков, Златински, Митев, Шпишич, Балдовалиев