Витоша (Бистрица) победи с 3:0 Пирин (Благоевград) в контролна среща, играна на стадион “Летище” в София. Григор Долапчиев откри резултата в столицата, разписвайки се в 24-ата минута. Шест по-късно Ивайло Лазаров покачи на 2:0. В средата на втората част – в 69-ата минута, героят от гостуването на Славия Даниел Кутев оформи крайното 3:0 в полза на “тигрите”.

Старши треньорът Росен Кирилов даде възможност за изява на някои от футболистите, които имат по-малко игрови минути от началото на сезона, както и на юношите Здравко Панев, Ивайло Петров и Дони Бак, които се появиха в игра след почивката.

Съставът на Витоша (Бистрица): 1. Василев (12. Георгиев 35’), 2. Гочев, 24. Купенов, 6. Гьонов, 5. Бонев, 7. Кочилов, 11. Кутев, 88. Лазаров, 45. Долапчиев, 14. Садула (к), 10. Амзин (след почивката: Цанков, Узунов, Вълчанов, Панев, Петров, Бак)