Изключителен гол на Тодор Неделев след грешка на Черниаускас и попадение на Лъчезар Балтанов в рамките на 5 минути почти убиха всички надежди на ЦСКА за класиране на финала на турнира за Купата на България.

"Канарчетата" спечелиха първия мач с 3:2, а в 22-ата и 27-ата минута вкараха два гола, с които смълчаха "Българска армия".

В 22-ата минута Черниускас опита да изчисти топката, но го направи лошо, а Тодор Неделев посрещна топката от въздуха от около 25 метра и със страхотно воле я прати във вратата на ЦСКА.

Играчите на Пенев още не бяха излезли от шока, когато пресечен пас в центъра доведе до атака на Ботев. Кълбото бе пуснато към точката на дузпата, където юношата на Левски Балтанов я засече и я прати в мрежата на домакините за втори път.