1-а минута - начало на мача

2-а минута - центриране в полето на Гошо Петков, той боксира, след кото още веднъж боксира топката в предни позиции

4-а минута - хубава атака на Милош Красич отдясно, след това удар на Милияш, но над вратата на Петков

5-а минута - ДУЗПА ЗА СЪРБИЯ. Вальо Илиев спъна Данко Лазович

6-а минута - Георги Петков спаси удара на Саво Милошевич в долния ляв ъгъл на вратата

8-а минута - центриране от корнер за домакините, Видич стреля с глава и Гошо Петков спасява по отличен начин

8-а минута - удар на Митко Бербатов, но Дишленкович спасява

9-а минута - ГООООООООЛЛ! за Сърбия, голмайстор Милан Йованович. Лазович напредна отляво, мушна топката между краката на Вальо Илиев и я подаде на връхлитащия Йованович, който вкара въпреки че покрай него бяха Живко Миланов и Тунчев

11-а минута - атака на Митко Бербатов, но при последното подаване нападателят ни не бе точен

12-а минута - поредната атака на домакините, Саво Милошевич отляво, подаде на Красич в наказателното поле, но Венков изчисти в корнер

14-а минута - Саво Милошевич падна в наказателното поле, но съдията този път не даде дузпа

15-а минута - Рангелов напредна отдясно, чакаше някого да се включи в наказателното поле, но нямаши такъв играч, Рангелов стреля от малък ъгъл, но вратарят спаси

15-а минута - НОВА ДУЗПА ЗА СЪРБИЯ - Живко Миланов събори Красич

16-а минута - Гошо Петков за пореден път спасява дузпа на Саво Милошевич

20-а минута - пряк свободен удар за България за спъване на Велизар Димитров

20-а минута - ГОООООООООООООООЛЛ!! 1:1, голмайстор за нашите Благой Георгиев от фаул

22-а минута - поредното спасяване на Георги Петков след удар отдалеч

25-а минута - удар на Александър Коларов от фаул, но от по-далечно разстояние и Гошо Петков лови

26-а минута - ГОООООООООООЛЛ! 2:1 за Сърбия, голмайстор Йованович, който получи хубав пас от Саво Милошевич и излезе сам срещу Петков

27-а минута - Саво Милошевич от два метра изпусна сам срещу Петков

28-а минута - ГООООООООООООООЛЛ! 3:1 за Сърбия, Саво Милошевич, който засече центриране отдясно на Красич и прати топката в мрежата на Петков

30-а минута - странна смяна в състава на България, Бербатов излезе, а видимо не бе контузен, на негово място влезе Цецо Генков. До този момент Митко демонстрираше пълна апатия на терена и отправи само един удар. Една от версиите е, че сам е поискал смяната си

34-а минута - ГООООООООООООЛЛ за Сърбия, голмайстор Саво Милошевич, който получи центриране от Милош Красич

35-а минута - смяна в състава на Сърбия, излиза Саво Милошевич, който слага край на кариерата си, сваля лентата и я дава на Деян Станкович. На мястото на Саво влиза Деян Мърджа

40-а минута - поредната опасна атака пред Гошо Петков, добре, че защитник изчисти  топката преди да е влязла в мрежата

42-а минута - смешна атака на нашите, Благо напредна по лявото крило, подаде на Велизар Димитров в наказателното поле, но Вили отигра аматьорски и остави топката на защитниците

44-а минута - засада на Данко Лазович, иначе излизаше сам срещу Гошо Петков

44-а минута - първият по-опасен удар от наша страна, Благо Георгиев стреля, но Дишленкович спасява

45-а минута - край на първото полувреме, Сърбия ни разби и води само с 4:1, Гошо Петков спаси и две дузпи на Саво Милошевич

---------------------------------------------------------------------

46-а минута - три смени в нашия състав - на мястото на Живко Миланов влиза Манолев, на Тунчев - Котев и на Чавдар Янков - Коста Янев

51-а минута - ГРЕДА ЗА СЪРБИЯ - хубава атака на домакините отляво и играч на сърбите прати топката в гредата

55-а минута - пробив на Милош Красич отдясно, но този път Станислав Манолев пресича паса на Красич в наказателното поле

57-а минута - ГРЕДА ЗА СЪРБИЯ - този път Качар

57-а минута - ГОООООООООООЛЛ, 5:1 за Сърбия, голмайстор Милияш след асистенция на Мърджа

65-а минута - смяна в състава на България, на мястото на Стилиян Петров влезе дебютантът Иван  Стооянов

66-а минута - пореден пробив на Милош Красич отдясно и фаул на Мишо Венков

66-а минута - центриране от прекия свободен удар в полето на Петков, защитниците чистят напред, следва удар на играч от домакините, но над вратата

67-а минута - ГОООООООООООЛЛ за Сърбия, 6:1 голмайстор Данко Лазович с глава след центриране на Красич и грешки последователно на Коста Янев в средата на терена, Венков, както и двойката бранители в средата, които въобще ги нямаше пред Петков

68-а минута - смяна в нашия състав, Минев заменя Венков

72-а минута - първото по-сериозно положение за нашите, но Митко Рангелов не успя да преодолее Дишленкович

73-а минута - Рукавина изчисти от голлинията след удар на Вальо Илиев с глава

79-а минута - смяната на Бербатов още в 30-ата минута е, тъй като капитанът на националния ни отбор е получил разтежение

83-а минута - нова издънка на защитата ни, Лазович подаде към Мърджа, Данчо Минев засече топката и в опита си да я избие от крака на Мърджа щеше да я прати в мрежата на Иванков

90-а минута - край на мача, Сърбия ни разби с 6:1 в контрола