* С главни букви са посочени сигурните трансфери.

КЛУБ НОВИ НАПУСКАЩИ

ЛУДОГОРЕЦ
Стойчо Стоев

МАВИС ЧИБОТА (конгоанец, нападатетел, Бней Йехуда, Изр)
ДАН БИТОН (израелец, халф, Ашдод, Изр)
СВЕТОСЛАВ КОВАЧЕВ (халф, завръщане след наем в Дунав)
ДЖОРДАН ИКОКО (конгоански защитник, Гинган, Фр) 
ЖОРЖИНЬО (Гвинея-Бисау, халф, Сент Етиен, Фр)
СТЕФАН БАДЖИ (сенегалец, халф, Бурсаспор, Тур)

НАТАНАЕЛ (Интернасионал, Бр)
ЛУКАС САША (Арис, Гър)
АДРИАН ПОПА (Рединг, Анг, край на наем)
ДАНИЕЛ НАУМОВ (ЦСКА 1948)
ИВАЙЛО КЛИМЕНТОВ (ЦСКА 1948)
ВЕНЦИСЛАВ КЕРЧЕВ (Ботев Вр, наем)
СВЕТОСЛАВ КОВАЧЕВ (Етър, наем)
ДОМИНИК ЯНКОВ (Ботев Враца, наем)


ЦСКА
Добри Митов

РАУЛ АЛБЕНТОСА (испанец, защитник, Химнастик Тарагона)
ТОНИ УОТ (шотландец, нападател, Сейнт Джонстън)
ДЕНИС ДАВИДОВ (руснак, халф, Нижни Новгород, Рус)
ПЕТЪР ЗАНЕВ (защитник, Енисей, Рус)
ПЛАМЕН ГЪЛЪБОВ (защитник, завръща се след наем в Етър)
ГРЕЪМ КЕРИ (ирландец, халф, Плимут, Анг)
ДИЕГО ФАБРИНИ (италианец, халф, Ботошани, Рум)
НУНО ТОМАШ (португалец, защитник, Беленензеш, Пор)
ГУСТАВО БУСАТО (бразилец, вратар, Итуано (Сао Пауло, Бр)
ВИВ СОЛОМОН-ОТАБОР (англичанин, крило, Портсмут, Анг)
РАУЛ АЛБЕНТОСА (испанец, защитник, Химнастик, Исп)
 

ДАНТЕ СТИПИЦА (Погон, Пол)
ЖОРЖИНЬО (Сент Етиен, Фр, край на наем)
АНГЕЛ ЛЯСКОВ (Ботев Враца, наем)
ГЕОРГИ КИТАНОВ (Aстра, Рум)
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ (Арда)
НИКОЛА КОЛЕВ (Eтър)
ЕДВИН ДЖЕСИ (Далас, САЩ)


ЛЕВСКИ
Петър ХУБЧЕВ (нов)

ИВАЙЛО НАЙДЕНОВ (защитник, завръщане след наем в Арда)
ИЛИЯ ДИМИТРОВ (нападател, завръщане след наем в Септември)
АТАНАС КАБОВ (халф, завръщане след наем в Царско село)
ФРАНКО МАЗУРЕК (аржентинец, халф, Панетоликос, Гър)
ЯНИС КАРГАС (грък, защитник, ПАС Янина, Гър)
МИЛАН МИЯТОВИЧ (черногорец, вратар, Будучност, ЧГора)
ДЕНИ АЛАР (австриец, нападател, Рапид (Виена, Ав)
АСЕН ЧАНДЪРОВ (халф, Септември Сф, наем)
ЗДРАВКО ДИМИТРОВ (халф, Септември Сф)
НАСИРУ МОХАМЕД (ганаец, крило, Хекен, Шв)
НАЙДЖЪЛ РОБЪРТА (холандец, нападател, Камбуур, Хол)


ЛУИ НГАНИОНИ
СЕРДЖИУ БУШ (Газ Метан, Рум)
РИВАЛДИНЬО (Виторул, Рум)
БОГДАН ВАШЧУК (Широки Бриег, БиХ)
ДАВИД ЯБЛОНСКИ (Краковия Краков, Пол)
ЕРКЕБУЛАН СЕЙДАХМЕТ (Кайрат, Каз)
ДАВИДЕ МАРИАНИ (Шабаб Ал Ахли, ОАЕ)
АНТОНИ БЕЛМОНТ (Гренобъл, Фр)
МИЛОШ ЦВЕТКОВИЧ
СЕДРИК УНТОНДЖИ (Клермон, Фр)
АЛЕКС БОРИМИРОВ
ЖЕРСОН КАБРАЛ
ЛУАН ВИАНА
АЛЕКСАНДЪР ЛЮБЕНОВ (Хебър)
НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ
ВАЛЕРИ БОЖИНОВ
АТАНАС КАБОВ (Витоша Бистрица, наем)
ИЛИЯ ДИМИТРОВ (Витоша Бистрица, наем)
 


БЕРОЕ
Александър Томаш
ПЕТКО ЦАНКОВ (защитник, Витоша Бистрица)
ЮЛИЯН НЕНОВ  (нападател, Дифаа Хасани (Ел Джадида, Мароко)
ЗОРАН ЙОСИПОВИЧ (швейцарец, нападател, Киасо, Швейц)
ПЛАМЕН КОЛЕВ (вратар, Ботев Гълъбово)
ВИКТОР ГЕНЕВ (защитник, Черно море)
ИБРАХИМА КОНТЕ (гвинеец, халф)

ГЕОРГИ АРГИЛАШКИ (Ботев Пд)
МЕШКА
МАТЕУС ЛЕОНИ
ЕМИН АХМЕД
ВЛАДИМИР ГАДЖЕВ


БОТЕВ (Пд)
Желко ПЕТРОВИЧ (нов)

ГЕОРГИ AРГИЛАШКИ (вратар, Берое)
ЯНКО ГЕОРГИЕВ (вратар, Септември)
ФИЛИП ВАН АРНЕМ (холандец, халф, Тренчин, Слвк)
РОДНИ КЛУСТЕР (холандец, защитник, ФК Айндховен, Хол)
ТЕЙЛОН (бразилец, нападател, Хибърниънс, Малта)
МАРКО ПЕРВАН (хърватин, халф, Осиек, Хър)
ФЕРНАНДО ВИАНА (бразилец, нападател, Гуарани)
 


ДАНИЕЛ КАЙЗЕР (Шльонск Вроцлав, Пол)
ИВАН ЧВОРОВИЧ (Царско село)
МИЛКО ГЕОРГИЕВ (ЦСКА 1948)
ФЕРЕБОРИ ДОРЕ
РАДОСЛАВ АПОСТОЛОВ (Нефтохимик)
ВАСИЛ ШОПОВ (ЦСКА 1948)
АНТОН КАРАЧАНАКОВ (Царско село)
 


ЧЕРНО МОРЕ
Илиан Илиев


ИСМАИЛ ИСА (нападател, Дунав)
ИЛИАН ИЛИЕВ-МЛАДШИ (халф, Академика Коимбра, Пор)
ЖОРДАО КАРДОСО (португалец, крило, 
Бенфика Кастело Бранко, Пор)
АБДАЛАХ ИМАНО (французин, халф, Дранси, Фр)
ЙОНУЦ НЕАГУ (румънец, халф, УТА Арад, Рум)
ДИМИТРИОС ЧАНТАКИАС (грък, защитник, Керкира, Гър)
MИОДРАГ  МИТРОВИЧ (вратар, Университатя Крайова, Рум)
ФАХД АКТАУ (холандец, защитник, Юве Стабия, Ит)
 

ГЕОРГИ ИЛИЕВ (Локо Пд)
ПЕТЪР ВИТАНОВ (Локо Пд)
ГЕОРГИ КИТАНОВ (Астра Гюргево, Рум)
ВИКТОР ГЕНЕВ (Берое)
РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ (Арда)
ПЛАМЕН ДИМОВ (Нефтохимик)
ЮГО КОНОНГО
ЖОАКИМ БАЛМИ
ХРИСТО ИВАНОВ (Витоша Бистрица)
 

СЛАВИЯ
Златомир Загорчич


НИКОЛАЙ ДЮЛГЕРОВ (халф, Работнички (Скопие)
ПЕТЪР ПАТЕВ (защитник, Дунав)
ХРИСТО ПОПАДИЙН (защитник, Дунав)
ЕМИЛ СТОЕВ (халф, Ботев Враца, след наем)
АНДРЕА ХРИСТОВ (защитник, Козенца (Ит), след наем)
ЕМИЛ ВИЯЧКИ (защитник, Работнички (Скопие)
КАЛОЯН КРЪСТЕВ (нападател, Болоня, Ит)

 


ЛОКОМОТИВ (Пд)
Бруно Акрапович

ГЕОРГИ ИЛИЕВ (халф, Черно море)
ПЕТЪР ВИТАНОВ (халф, Черно море)
ДЕЙВИД МАЛЕМБАНА (защитник, Динамо Берлин, Гер)
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ (защитник, Добруджа)
Мартин Попович (проби)
Георги Радев (Нефтохимик, проби)
Марио Топузов (Пирин Бг, проби)
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ
 


ДИМИТЪР ВЕЗАЛОВ (Хебър)
АСЕН ГЕОРГИЕВ (Хебър)
ЯНКО АНГЕЛОВ (Хебър)
ВИЛИМ ПОСИНКОВИЧ
ИГОР БАНОВИЧ 
АБДЕЛХАКИМ БУНА
ПЕТЪР ГЛАВЧЕВ
ДИМИТЪР ЗАКОНОВ (Поморие)
АРХАН ИСУФ (Струмска слава, наем)
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ


ЕТЪР
Росен КИРИЛОВ (нов)

КРАСИМИР СТАНОЕВ (халф, Дунав)
НИКОЛА КОЛЕВ (халф, ЦСКА)
АЛЕКСАНДЪР ДЮЛГЕРОВ (защитник, Септември)
ЙОРДАН АПОСТОЛОВ (халф, Ботев Вр)
ХРИСТОФОР ХУБЧЕВ (защитник, АЕЛ Лариса, Гърция)
СВЕТОСЛАВ КОВАЧЕВ (халф, Лудогорец, наем)
 

ГЕОРГИ СЪРМОВ (Кемницер, Гер)
ВЕЛКО БАТРОВИЧ (Раднички Ниш, Сър)
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ (Арда)
ПЛАМЕН ГЪЛЪБОВ (ЦСКА, край на наем)
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ (ЦСКА, край на наем)
АЛАСАНА МАНЕ
ЕРИК ПОЧАНСКИ


ДУНАВ
Людмил Киров


ГЕНАДИЙ ГАНЕВ (украинец, вратар, Верея)
ХРИСТОС КОНТОХРИСТОС (грък, защитник, Локомотив Сф)
СТЕФАН ХРИСТОВ (нападател, Витоша Бистрица)
МИХАИЛ МИЛЧЕВ (защитник, Витоша Бистрица)
ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ (халф, Витоша Бистрица)
ИВАН СЕЛЕМЕНЕВ (руснак, халф, Черноморец Новорусийск, Рус) 
ФЕРНАНДО КАВАЛКАНТЕ - НАНДО (бразилец, халф, ПАЕЕК, Кип)
САМИР АЯСС (халф, Ал Ахед, Ливан)
ЛЮБЕН НИКОЛОВ (защитник, Висака, Камбоджа)
 

КРАСИМИР СТАНОЕВ (Етър)
ПЕТЪР ПАТЕВ (Етър)
ХРИСТО ПОПАДИЙН (Етър)
БОЖИДАР ВАСЕВ (Хебър)
СВЕТОСЛАВ КОВАЧЕВ (Лудогорец, след наем)
МАМАДУ НДИАЙЕ 
СТАНИСЛАВ АНТОНОВ
ЕМИЛ АХМЕД (Хебър, наем)
ИСМАИЛ ИСА (Черно море)
ФИЛИП ДИМИТРОВ (Септември Сф)
ДРАГОШ ФИРЦУЛЕСКУ
МАРТИН СТАНКЕВ (Витоша Бистрица)
ИЛИЯ МУНИН
ГЕОРГИ ДИНКОВ
САНДРО СЕМЕДО 


ВИТОША (Бистрица)
Енгибар ЕНГИБАРОВ (нов)

МАРТИН СТАНКЕВ (халф, Дунав) 
ТЕОФИЛОС КОРУПИС (грък, защитник, Верея)
ХРИСТО ИВАНОВ (халф, Черно море)
МОХАМЕД СИЛА (малиец, халф)
ВАНЬО ИВАНОВ (защитник, Монтана)
АТАНАС КАБОВ (халф, Левски, наем)
ИЛИЯ ДИМИТРОВ (халф, Левски, наем)
ЕВГЕНИ ЗЮМБУЛЕВ (защитник, Локо София)
Петър Главчев (Локо Пд, проби)

СТЕФАН ХРИСТОВ (Дунав)
ПЕТКО ЦАНКОВ (Берое)
ЮЛИЯН ПОПЕВ (Септември Сф)
МИХАИЛ МИЛЧЕВ (Дунав)
ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ (Дунав)
НАСКО МИЛЕВ
ИВАН ВЪЛЧАНОВ (Пирин Бл)
РАДКО МУТАФЧИЙСКИ
ДИМИТЪР АТАНАСОВ (Арда)



БОТЕВ (Враца)
Сашо Ангелов

 

ХРИСТО ЗЛАТИНСКИ (халф, Университатя Крайова, Рум)
АНГЕЛ ЛЯСКОВ (защитник, ЦСКА, наем)
ВЕНЦИСЛАВ КЕРЧЕВ (защитник, Лудогорец, под наем)
ДОМИНИК ЯНКОВ (Лудогорец, под наем)
Валери Божинов 
Даниел Морено (проби)
Симеон Вешев (проби)
Сантиаго Македо (проби)
Апостол Попов
 

ЕМИЛ СТОЕВ (Славия, край на наем)
МАРИЯН ИВАНОВ (Септември Сф)
АНТОН ОГНЯНОВ 
НИКОЛАЙ БАНКОВ (Арда)
ЙОРДАН АПОСТОЛОВ (Етър)
ТРЕВОР ЕЛХИ 
ЮГО КОАНТАР
КОСТАДИН ГАДЖАЛОВ (Монтана)
МАРТИН КАВДАНСКИ (Царско село)


ЦАРСКО СЕЛО
Никола Спасов

ИВАН ЧВОРОВИЧ (сърбин, вратар, Ботев Пд)
СЕРГЕЙ ГЕОРГИЕВ (нападател, Монтана)
УЕСЛИ НАТА (бразилец, халф, Чапекоензе, Бр)
ГУСТАВО РОСИ (бразилец, защитник)
АНДЕРСОН КОРДЕЙРО КОСТА (бразилец, нападател, Таубате, Бр)
ЕВЕРТОН ДИАС (бразилец, халф)
РОДНИ АНТУИ (холандец, халф, Волендам, Хол)
СВЕТОСЛАВ ДИКОВ (нападател, Табор, Словения)
МАРТИН КАВДАНСКИ (защитник, Ботев Вр)
ЦАРСКО СЕЛО (халф, Ботев Пловдив)
 
РОСЕН АНДОНОВ (Нефтохимик)
ГЕОРГИ АНДОНОВ (Хебър)
ВЛАДИМИР СЕМЕРДЖИЕВ (Локомотив Сф)
ЛУАН ВИАНА 
КИТАН ВАСИЛЕВ (Славия, край на наем)
АТАНАС КАБОВ (Левски, край на наем)
ПЛАМЕН ТЕНЕВ (Нефтохимик)


АРДА
Стамен Белчев


НИКОЛАЙ БАНКОВ (вратар, Ботев Враца)
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ (халф, ЦСКА)
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ (защитник, Етър)
ДАРКО ГЛИШИЧ (македонец, халф, Септември Сф)
РУМЯН ОВСЕПЯН (арменец, халф, Пюник (Ереван), Арм)
ИЛИША САМ (израелец, нападател, ФК Айндховен, Хол)
ЕМИЛ МАРТИНОВ (халф, Сабаил)
ИВАЙЛО ДИМИТРОВ (нападател, Арарат-Армения)
РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ (нападател, Черно море)
ЗОРАН ГАИЧ (сърбин, защитник, Злин, Чехия)
ЖОАО АМОРИМ (португалец, халф, Варзим, Пор)
ДИМИТЪР АТАНАСОВ (нападател, Витоша Бистрица)
СПАС ДЕЛЕВ (нападател, Погон Шчечин)
ДАРРЕН СИДОЕЛ (холандец, защитник, Рьозеларе, Бел)
АЛИ СИСЕ (национал на Сиера Леоне, защитник, Кисамикос, Гър)

 

ВЕНЦИСЛАВ ХРИСТОВ
РУМЕН САНДЕВ 
ДИМИТЪР АТАНАСОВ (Ботев Гълъбово, наем)
ДИМИТЪР АЛЕКСИЕВ
ВАСИЛ ДОБРЕВ (Септември Сф, край на наем)
ВЪЛЧАН ЧАНЕВ
ДИМИТЪР ЗАКОНОВ (Локомотив Пд, край на наем)
АРХАН ИСУФ (Локомотив Пд, край на наем)
ВЕСЕЛИН ГАНЕВ (Пирин Бл)
ЕРНЕСТ ГРЪВАЛА
ТОДОР ТОДОРОВ
ИВАЙЛО НАЙДЕНОВ (Левски, край на наем)
ГЕОРГИ ЧУКАЛОВ 
EРАЙ КАРАДАЙЪ (Локомотив Горна Оряховица, наем)
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ (ЦСКА 1948)