Септември и Дунав (Русе) не излъчиха победител в двубоя помежду си, който бе от втората осмица на Първа лига. Двата тима завършиха при резултат 1:1, като и двете попадения бяха автогол.

Мартин Ковачев вкара в своята врата още в 5-ата минута, давайки преднина на Септември. Той опита да изчисти изстрел на Здравко Димитров, но вместо това си отбеляза гол.

Само 4 минути по-късно домакините върнаха жеста и на свой ред Александър Дюлгеров си заби автогол. Бившият защитник на ЦСКА опита да изпревари Иса за центриране, дошло от Фиртулеску, но вместо това вкара топката в собствената си мрежа.

До края на полувремето не се случи нищо по-интересно на терена, като Септември бе по-дейният отбор.

Втората част отново премина в по-активна игра на домакините, но те така и не съумяха да пречупят "драконите".

С този резултат Септември събира 30 точки на 3-ото място в група "Б" на втората осмица, където пък с точка по-малко е Дунав (Русе). Лидер там е Локо (Пд) с 37 пункта, на две пред втория Славия.