Феновете на ЦСКА изразиха бурно недоволство от полицията в Бургас по време на вчерашния мач с Черноморец. “Червените” загубиха с 0:2, а привържениците започнаха с протестите още по време на двубоя. Агитката обаче е имала съвсем други планове за действия, които били осуетени от органите на реда. Присъстващи на срещата заявиха, че са искали да напуснат двубоя още на почивката, независимо от резултата. С това целели да покажат недоволството си от управлението на “Титан”. Полицаите обаче не ги пуснали, а задържали феновете до 80-ата минута в “клетката” за гости. Охраняващите заключили сектора за гости и отказали да отключат до десетина минути преди края на двубоя. Преди това органите на реда опитаха да свалят транспаранта на привържениците с надпис "Вън боклуците от ЦСКА!" малко след опъването му. Впоследствие феновете разпънаха знамето от вътрешната страна на оградата, за да не бъде конфискувано

“За пореден път се сблъскахме с тоталното неразбиране и твърдоглавие на "родната милиция". Нашето намерение беше да си тръгнем от стадиона на полувремето, за да се разбере от всички, че не подкрепяме това, което се случва в ЦСКА от няколко месеца насам. Полицаите обаче не ни разрешиха да го сторим и ни държаха на практика насилствено в "клетката" до 80-ата минута на мача”, коментираха фенове.

Късно вчера вечерта в София се появиха познатите плакати срещу ръководството на ЦСКА. В някои от кварталите привърженици разпънаха знаме с надпис: “Вън боклуците от ЦСКА.”/БЛИЦ