Тази вечер България приема Косово в четвъртата си евроквалификация от група "А". "Трикольорите" нямат победа в първите си три срещи (2 равни и 1 загуба) и са с 2 точки, колкото има и днешният ни съперник, който обаче е с мач по-малко.

Двубоят на "Васил Левски" е от изключителна важност, тъй като при пореден негативен резултат, ще се простим до голяма степен с шансовете си за класиране на Евро 2020.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Освен негативната серия от равенства и загуба, родните национали ще борят още нещо. Става дума за "суха мрежа". "Лъвовете" нямат такава вече почти 10 часа (584 минути).

Те допуснаха гол в своята врата неизменно в последните си 7 двубоя - Чехия (загуба 1:2), Косово (1:1), Черна гора (1:1), Словения (1:1), Кипър (1:1), Норвегия (загуба 0:1), Кипър (победа 2:1). Последната среща, в която не допуснахме попадение, е победата 1:0 над Норвегия в Лигата на нациите през септември миналата година.

Дали тази вечер ще "счупим" негативната серия, предстои да разберем в 21:45 часа тази вечер.

Предполагаеми състави:
Резултат с изображение за bulgarian national football emblemБЪЛГАРИЯ: Николай Михайлов, Антон Недялков, Васил Божиков, Страхил Попов, Виктор Генев, Георги Сърмов, Георги Костадинов, Ивелин Попов, Тодор Неделев, Исмаил Иса

Резултат с изображение за kosovo emblem
КОСОВО: Мурич, Войвода, Алити, Рахмани, Пакарада, Вока, Целина, Халими, Кололи, Рашица, Мурики