ЦСКА победи с 2:0 Вихрен в среща от осмия кръг на "А" група ЦСКА - Вихрен. Шампионите поведоха с 1:0 с попадение на Удоджи в 51-ата минута, а в 90-ата Кирил Котев удвои аванса на домакините. Португалецът Фелипе Да Коща и Гардар Гунлаугсон направи официален дебют за шампионите в този двубой. В 55-ата минута гостите останаха с 10 души, след като Шукардиня удари с лакът Йордан Тодоров и бе изгонен за втори жълт картон.

Срещата по минути:

1 - Начало на мача
3 - Тошев напредва към вратата на Вихрен и пуска топката към Здравко Лазаров, който стреля, но Лучини избива
8 - Еривертон центрира от корнер, топката стига до Карадимитрос, но той бие в аут
11 - Силен удар на Маркиньос излиза в аут
13 - Петър Димитров бие с глава към вратата на ЦСКА, но неточно
15 - Беконо лови удар на Петър Димитров
18 - Йордан Тодоров центрира в полето на Вихрен, но Здравко Лазаров не успя да стигне до топката и да нанесе удар към вратата на гостите
30 - Еривертон фаулира Мартин Тошев и получава жълт картон
42 - Тошев нанася удар с глава, но топката излиза в аут
45 - Край на първото полувреме

46 - Начало на второто полувреме
46 - Димитър Пенев извършва смяна на полувремето. Удоджи заменя Ели Маркес
48 - Маркиньос опитва да изведе Здравко Лазаров с дълго подаване, но Електричката е в засада
51 - ГОЛ ЗА ЦСКА - 1:0! Шампионите повеждат с 1:0 на Вихрен с попадение на резервата Удоджи. Нигериецът засече с глава центрираната от Здравко Лазаров топка
55 - Вихрен остава с 10 души, след като Шукардиня удря с лакът Йордан Тодоров и напуска терена за втори жълт картон
60 - Жълти картони за Удоджи и Карадимитрос след спречкване между двамата
63 - Маркиньос е заменен от Николай Чипев
75 - Паес задържа с ръце Удоджи и получава жълт картон
80 - Гунлаугсон заменя Фелипе Да Коща. И за исландеца днешната среща е официален дебют с екипа на ЦСКА
87 - Чипев нанася удар от воле, но доста слаб, което не е проблем за Беконо да улови топката
88 - Жълт картон за Уго Сантош за симулация
90 - ГОЛ ЗА ЦСКА - 2:0! Кирил Котев бележи с глава след центриране на Здравко Лазаров
90+3 - Край на срещата. ЦСКА победи с 2:0 Вихрен и отново оглави класирането в "А" група

ЦСКА - ВИХРЕН 2:0
1:0 Удоджи (51), 2:0 Кирил Котев (90)

ЦСКА: 25.Беконо, 30.Й. Тодоров, 6.Котев, 10.Ив. Иванов, 3.Виданов, 5.Янчев, 28.Маркиньос (63-15.Чипев), 11.Лазаров, 22.Ели Маркес (46-21.Удоджи), 8.Тошев, 88.Да Коща (80-34.Гунлаугсон)

ВИХРЕН: 1.Лучини, 2.Св. Георгиев, 4.Паес, 5.Еламе, 17.Еривертон, 11.Шукардиня, 20.Уго Сантош, 29.П. Димитров, 8.Рарис, 19.Тихомер (66-7.Писани), 10.Карадимитрос