Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Локомотив (Пловдив) продължава с добрите игри в Първа лига. След като в миналия кръг "смърфовете" надделяха над Левски с 1:0, сега те обърнаха на стадион "Васил Левски" Септевмри. Головете за успеха бяха дело на Анте Аралица, Бирсент Карагерен и Асен Георгиев. За тима на Николай Митов се разписа Ишмаел Байду.

Домакините от Септември започнаха по-силно двубоя и логично поведоха в резултата. Това се случи в 18-ата минута, когато Борис Галчев изведе Байду перфектно, а нападателят чукна топката покрай Мартин Луков за 1:0.

Постепенно тимът на Бруно Акрапович взе нещата в свои ръце.  Анте Аралица успя да изравни в 31-ата минута, скед като се разписа с глава след центриране от пряк свободен удар на Парвиз Умарбаев.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

В началото на втората част обратът стана пълен. В 51-ата минута Димитър Илиев стреля, Галев успя да избие топката, но тя попадна на крака на Карагерен, който без проблем я вкара в мрежата на Септември.

Иван Стоянов удари греда, а Крис Гади не успя да вкара с хубав далечен удар, а минути по-късно интригата бе убита. Карагерен центрира от корнер, а Асен Георгиев скочи на близката греда и майсторски насочи топката в далечния ъгъл за 3:1 в полза на "смърфовете".

В последните 10 минути на мача за Локомотив дебют записа новото попъление - словенският национал Ален Ожболт.

С успеха Локо се изравни по точки с Берое - 16. Старозагорци са на четвърта позиция, а "смърфовете" на пета. Септември е на предпоследно място с 4 точки.

ПЪРВА ЛИГА - СЕЗОН 2018/2019

Септември - Локо (Пловдив) 1:3
1:0 Ишмаел Байду (18), 1:1 Анте Аралица (31), 1:2 Бирсент Карагерен (52), 1:3 Асен Георгиев (79)

Срещата по минути:
1- Начало на мача
8- Фабиано Алвеш намери в коридор Ишмаел Байду, който стреля, но покрай вратата на Локомотив
18- ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Ишмаел Байду бележи след перфектен извеждащ пас на Борис Галчев
28- Александру Бенга засече с глава топката след центриране от фаул, топката излиза над вратата на гостите
31- ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Анте Аралица бележи с глава след центриране от пряк свободен удар на Парвиз Умарбаев
45- Край на първото полувреме
_____________________________________
52- ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Димитър Илиев стреля, Галев успя да избие топката, но тя попадна на крака на Карагерен, който без проблем я вкара в мрежата на Септември!
65- Греда! Иван Стоянов отправи силен удар с глава, който срещна напречната греда на Локомотив
71- Крис Гади отправи опасен удар, но топката отново премина покрай вратата на Локомотив
74- Абделхаким Буна отправи опасен изстрел, който премина встрани от вратата на Септември
79- ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Карагерен центрира от корнер, а Асен Георгиев скочи на близката греда и майсторски насочи топката в далечния ъгъл за 3:1 в полза на "смърфовете"
88- Иван Тилев отправи удар, но топката премина встрани от вратата на Локомотив
90+3- Край на мача

СЕПТЕМВРИ: 1.Валентин Галев, 6.Александру Бенга, 24.Александър Георгиев, 10.Асен Чандъров, 15.Васил Добрев (66-14.Меледже Омнебе), 23.Здравко Димитров, 8.Борис Галчев (66-11.Иван Тилев), 25.Иван Стоянов, 20.Ишмаел Байду, 19.Крис Гади, 26.Фабиано Алвеш
Резерви: 21.Янко Георгиев, 22.Георги Стоичков, 7.Георги Русев, 11.Иван Тилев, 4.Матиеу Диаби, 14.Меледже Омнебес, 9.Мирослав Будинов​
Треньор: Николай Митов

ЛОКОМОТИВ: 71.Мартин Луков, 7.Милош Петрович, 5.Асен Георгиев, 6.Стивън Езе, 50.Йосип Томашевич, 10.Парвиз Умарбаев (54-34.Игор Банович), 29.Янко Ангелов, 91.Абделхаким Буна, 9.Бирсент Карагарен (81-12.Ален Ожболт), 14.Димитър Илиев, 77.Анте Аралица (90-25.Лукас Масоеро)
Резерви: 22.Павлин Евтимов, 25.Лукас Масоеро, 16.Дуйе Мрдеша, 61.Елитон, 12.Ален Ожболт, 34.Игор Банович, 44.Вилим Посинкови​
Треньор: Бруно Акрапович

София, ст. "Васил Левски"
Съдия:
Никола Попов
Легенда: гол , автогол , жълт картон , втори жълт картон , червен картон , смяна ,  опасна ситуация