Тимът от Втора лига Локомотив (София) победи третодивизионния Сливнишки герой с 1:0 в последната контрола преди започването на първенството.

Съдията показа 11 картона в срещата, а три от тях бяха червени, два за гостите. На мястото на изгонените обаче мача доиграха други футболисти. В 42-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Виктор Георгиев от Сливнишки герой, а в 66-ата минута след спор червения цвят на картона видяха Виктор Янев от домакините и Димитър Маймунков от гостите.

„Железничарите“ стигнаха до победата с гол на Александър Горанов (63), разписал се с глава след центриране от корнер на Романов. Топката срещна страничната греда и влезе във вратата.

Локо (Сф) стартира новия сезон следващата събота с домакинство срещу Черноморец (Балчик).