Левски спечели Купата на БФС след успех над ЦСКА при децата, родени 2004 г. Триумфът дойде след 5:3 с дузпи и 1:1 в редовното време.

След първите 35 минути на стадион "Витоша" в Бистрица резултатът бе 0:0. Единствената голова възможност бе за Левски - Георги Атанасов стреля с глава, но от няколко метра не уцели вратата.
ЦСКА поведе в 41-ата минута, когато тимът получи свободен удар, Йоан Борносузов изпълни, вратарят Калоян Славчев изби и Павел Жабов нямаше как да сбърка отблизо - 1:0.

В 53-тата минута "сините" изравниха. Виктор Атанасов изскочи от дълбочина, запази топката от съперник и порази целта - 1:1.

Минута по-късно Атанасов можеше да направи и пълен обрат, но стреля в аут след центриране отляво на Георги Атанасов.

Така редовното време завърши 1:1 и последваха дузпи. При 11-метровите удари "сините" бяха по-точни и триумфираха!